![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8597065
*
nr 859 7065
Stolar
1 par, teak/rotting, 1950-tal, (liten rottingskada)
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:57:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 17:48:43
1
150 kr
11/11 19:27:18
2
200 kr
11/11 19:31:33
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar liten rottingskada rotting stol stolar teak teakmöbler trä
-
6157 Däcksstol
Teak+ fotpall
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:07
-
6288 Emmafåtölj
plysch
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:54
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:06
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:31
-
6077 Fåtölj
Seat-up, OH Sjögren, Tranås, benställning i björk,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:54
-
5175 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:59
*
Stolar
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7065
Stolar
1 par, teak/rotting, 1950-tal, (liten rottingskada)
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 17:48:43 | 1 | 150 kr |
11/11 19:27:18 | 2 | 200 kr |
11/11 19:31:33 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{6A397493-FB3C-4E07-9D0D-A539D6C2879D}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar liten rottingskada rotting stol stolar teak teakmöbler trä
-
6157 Däcksstol
Teak+ fotpall
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:07 -
6288 Emmafåtölj
plysch
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:54 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:06
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:31 -
6077 Fåtölj
Seat-up, OH Sjögren, Tranås, benställning i björk,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:54 -
5175 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:59